Výtlk na Hlavnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lacko 04. decembra 2016

Tento hrozivý výtlk číha už niekoľko týždňov na prechádzajúce autá. Nachádza sa v polohe kolies prechádzajúcich áut a keďže priľahlá zastávka MHD upútava pozornosť vodičov, nejeden z nich už do neho vpálil. Výtlk už dávnejšie červene označili (stopy označenia sú ešte viditelné) takže kompetentní o ňom asi vedia. Na čo čakajú? Kým niekto utrhne koleso a vpáli do ľudí na zastávke?

20. december 2016

Lacko

Prosím Vás, sledujete vôbec aktuálny stav? Podnet bol podaný pred mesiacom! Za ten čas prebehla kompletná rekonštrukcia predmetnej ulice pri ktorej bol položený nový asfaltový povrch. ak to vyzerá, táto stránka začína byť samoúčelná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania