Osvetlenie priechodov Námestie Padlých hrdinov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 21. novembra 2016

Stavaju sa cyklochodniky, co tak osvetlit prechody na namesti?
Napr ten pri miestnom urade - vetvarska- nam. hrdinov:
ide o frekventovanu cestu, 40 sa ignoruje a osvetlene je vselico len nie prechod. chodci su tam neviditelni.
dakujem

28. november 2016

Martin kratky.martin@gmail.com

suhlasim, osvetlenie by pomohlo zvysit bezpecnost chodcov
28. november 2016

Anonymný užívateľ

Stlp tam nato je. Staci lampu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania