Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Ničenie stromov v Záhorskej Bystrici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 21. novembra 2016

Dňa 9.11. som okolo 8:20 hod. ráno prechádzala cez Námestie rodiny, kde zamestnanci starajúci sa o čistotu a poriadok práve spratávali popadané lístie. Jeden zo stromov - pri vchode do Gerionu - ešte nebol opadaný. Pánov s hrablami zrejme dosť pobúrilo, že si Príroda neplní povinnosti a rozhodli sa vziať opadávanie listov do vlastných rúk. Najskôr sa snažili pootriasať konáre, ale keďže to malo malý efekt, pristúpili k lepšiemu nápadu - začali do stromu vrážať údržbárskym autom. Účel svätí prostriedky už aj v Záhorskej Bystrici?

25. november 2016

Anonymný užívateľ

Však Miestny úrad je presne na Námestí Rodiny. Prečo ste to nenahlásili priamo tam, keď sa to dialo?
28. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet sme riešili pracovno-právnym pohovorom s pracovníkmi Eko-čaty. Takáto a im podobné situácie sa už nebudú opakovať.


referát výstavby, dopravy a životného prostredia
Ing. Liďáková

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.