Prepadnutý chodník pred bytovým domom na Smikovej 1

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Soňa 21. novembra 2016

Dobrý deň.
Dňa 21. 04. 2015 som na tento problém prepadnutej dlažby na chodníku už poukazovala. V databáze "odkazov pre starostu" figuruje ako vyriešený.
Mne sa nezdá vyriešený, prepadnutých dlaždíc je ešte viac než minulý rok, preto je cesta domov ešte viac nebezpečnejšia a dobrodružnejšia.
Poprosila by som o skutočné vyriešenie problému.
Ďakujem.

23. november 2016

Roman

Predpokladam ze je tam vadne potrubie kanalizacie ktore podmyva cast panelaku. Pod tou dlazbou je prepadnuta zem.
02. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia výstavby, investícií a správy majetku
prepadnutý chodník by mal opraviť správca bytového domu nakoľko chodník nie je v správe MČ BANM.




Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania