Cyklotrasa plná lstia

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený

Cyklocesta plná lístia, po daždi sa šmýka

10. január 2017

Odpoveď samosprávy

Lístie sme v decembri odstránili.
Vykonáme kontrolu a v prípade potreby zabezpečíme odstránenie.

Katarina Szabová STARZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania