Prechod pre chodcov Šintavská

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Dobrý deň, magistrát v poslednej dobe aktívne obnovuje prechody na bezbariérové. Prosím o stanovisko kedy sa bude revitalizovať aj náter napr. reflexný - priechodov pre chodcov - ako napríklad tento jeden z mnohých na foto na Šintavskej. Vďaka.

23. november 2016

Michal T

Podla mna tam najprv treba opravit povrch cesty, lebo pod priechodom je fakt hrozny
23. november 2016

Michal T

A tie zaparkovane auta pred priechodom su dost nebezpecne. Ako vodic nevidim kto vybehne na priechod, ako chodec nevidim na prichadzajuce auta. Vacsinou tam ani zakonnych 5 metrov nedodrzuju
24. november 2016

Peter

inak to parkovanie je tam na divoko, dopravná značka umožňuje parkovanie pozdĺžne a vodiči si tam parkujú šikmo a fakt ísť tadiaľ od tesca a občas odtiaľ vybehne chodec na poslednú chvíľu
25. november 2016

Peter

aj ta cesta by si zasluzila novy "koberec"
26. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zodpovednosť za podnet bola zmenená na Magistrát až 7.10.2019. Ospravedlňujeme sa preto, že sme Vám na podnet v minulosti neodpísali, ale dlho nám nebol pridelený. Podnet sme hneď preposlali zodpovednému oddeleniu, ktoré sa postaralo o obnovu priechodu pre chodcov. Tento podnet aktuálny už nie je a admina prosíme o jeho uzavretie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania