Popadané "kolky" na Panenskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Dušan Vávra 24. novembra 2016

Na konci Panenskej ulice, v uzávere pred Hodžovým námestím, sú osadené oceľové stĺpiky, oddeľujúce vozovku od chodníka. Vinou menej zdatných vodičov sú pováľané, až pripomínajú popadané kolky, navyše zasahovaním do úzkeho chodníka vytvárajú pre chodcov možnosť zranenia.

29. november 2016

Odpoveď samosprávy

Oprava stĺpikov bola objednaná 25.11.2016

Edmund Bombara
Referát dopravy
Oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a správnych konaní
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
21. december 2016

Odpoveď samosprávy

Stĺpiky boli opravené

Edmund Bombara
Referát dopravy
Oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a správnych konaní
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania