Vyvalená značka na rohu Mraziarenská a Klincová

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 24. novembra 2016

Táto poškodená a nefunkčná značka "Priechod pre chodcov" tam leží viac ako mesiac.

28. november 2016

obcan

Zaciatkom 47. tyzdna bola statna policia cez linku 158 na tuto vyvratenu znacku Prechod pre chodcov upozornena. Znacka je tam stale...
29. november 2016

Anonymný užívateľ

Mne mestská polícia (linka 159) tvrdí, že všetky závady, poškodenia, poruchy, ... poctivo nahlasujú
MÚ Ružinov. ???
29. november 2016

obcan

Re Ing Senohradsky: Znacka je uz odstranena ( 29.11.2016). Ja som volal na 158 - a oni podnet odovzdavaju na "dopravne". Na 159 nevolam, lebo je to zdlhave. Cez 158 to mam overene.
29. november 2016

Anonymný užívateľ

Je zaujímavé, že sa to pohlo až po podnete. :)
P.S. Ja by som aj informoval "dopravné", ale akosi ho majú na MÚ Ružinov zamaskované.
29. november 2016

obcan

Re Ing. S: To, ked zavolate na 158, tak si to posunu na ich "dopravne", nie na MU. A ak spolupracuju so samospravou, to je uz ich vec. Ja " dusim" statnu policiu :-)
29. november 2016

Anonymný užívateľ

Tento link preposielam na MÚ Ružinov.
01. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Zabezpečíme nápravu, už sme to zadali na opravu.

kancelária starostu
18. február 2017

Anonymný užívateľ

kancelária starostu, dnes je už 18. februára 2017 a podnet ste stále nevyriešili.
A problém pri inštalovaní nevidím, lebo stĺpy pre vyhradené parkovanie ste osádzali počas celej zimy.
06. október 2017

obcan

Vyriesene
07. október 2017

Anonymný užívateľ

"obcan", však nič nie je vyriešené. Značku odstránili už dávno a novú neosadili. Taktiež ešte nenamaľovali prechody pre chodcov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania