Nevysypaný smetný kôš

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Zaslal: Tomas Pospisil, 24. novembra 2016

Smetny kos na konecnej zastavke elektriciek Jungmanova v Petrzalke nie je vysypany uz niekolko dni, vietor smeti rozfukava, je tam neporiadok. Prosim zjednat napravu - zabezpecit pravidelne vysypanie. Kos je novy, to je chvalyhodne.Dakujem. Obrazok je doplnok k podnetu ID 35053, nemal som fotku.
Vdaka.
Tomas Pospisil
Obyvatel Petrzalky.

25. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, DPB nezabezpečuje vynášanie smetí zo smetných nádob na zastávke Jungmanova v Petržalke, odpadkové koše patria hl. mestu SR Bratislavy, ktoré zabezpečuje aj ich vynášanie. Na túto skutočnosť DPB upozornil magistrát už počas včerajšieho dňa 24.11.2016 a ten mal okamžite zabezpečiť nápravu. Predpokladáme, že dnes by mali byť smetné nádoby vynesené.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
11. marec 2018

Martin U

Na zastávke boli osadené nové koše, ktoré už DPB vysypáva
13. marec 2018

Tomas Pospisil

Dakujem za spolupracu, pekny den.
Tomas Pospisil

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania