Výtlk na Bajkalskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. novembra 2016

Tento masívny výtlk je na Bajkalskej ulici - smer Prístavný most - pred križovatkou s Drieňovou.
Podnet patrí do kompetencie magistrátu.

03. december 2016

Anonymný užívateľ

Podnet vyriešený - výtlk je už pár dní zaliaty asfaltom. Ďakujeme
10. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, výtlk bol opravený.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
10. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, výtlk bol opravený.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
06. február 2017

Anonymný užívateľ

Opäť výtlky na tom istom mieste - Bajkalská

Na Bajkalskej, pred križovatkou s ul. Drieňová sú opäť výtlky!
A uvoľnená kamenná drť poškodzuje ďalší úsek cesty.
06. február 2017

Andrea

Výtlky na Bajkalskej ulici

Výtlky na Bajkalskej ulici oproti bille v smere na Prístavný most
07. február 2017

Anonymný užívateľ

Je mi naozaj záhadou, prečo všetci zamestnanci zodpovedných úradov a inštitúcii jazdia len po cestách, kde nie sú výtlky?
21. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Zase je tam výtlk ako fúrik!
24. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Nekonečná fušerina!
24. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Toto "lepenie" cesty je naozaj príkladné!
12. október 2017

Anonymný užívateľ

Dnes som tadiaľ išiel autom, a je tam znova výtlk na odtrhnutie nápravy!
14. október 2017

Anonymný užívateľ

Dnes konečne začali opravu - pravý pruh je v dĺžke 40 metrov zfrézovaný.
17. október 2017

Anonymný užívateľ

Konečne už položili nový asfalt. Treba však dúfať, že to pár rokov vydrží. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania