Dlhodobo vyvierajuca voda na Tatranskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený

Zaslal: Juraj, 26. novembra 2016

Na rohu Tatranskej a Bratislavskej ul. v Zahorskej Bystrici uz DVA MESIACE (dnes 26.11.2016) vyviera voda priamo z diery na asfaltovej ceste. Pred cca mesiacom tam niekto - zrejme cestari - umiestnili znacku, ale problem samotny nikto neriesi. A tak si voda veselo dalej vyviera, tecie priamo do kanala, a my vsetci sa na to asi v konecnom dosledku skladame. Bude to niekto kompetentny riesit este v tomto storoci, alebo sa caka az na to, kedy voda kompletne podmyje cestu a niekto sa tam prepadne?

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.