Značky pre turistov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

chyba značenie pre turistov napr keď idú po Lermontovovej,Vlčkovej,Mišíkovej na Slavín

20. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že sme na podnet v minulosti neodpovedali. Mrzí nás nedôsledná komunikácia z minulosti. Dnes sa snažíme o jej zlepšenie a v rámci toho sa vraciame aj k starším podnetom.
V súčasnosti považujeme značenie k Slavínu (aj vzhľadom k rozvoju internetu a navigácie v mobile) ako dostatočné. V rámci zlepšenia turizmu v tomto mieste, nakúpil Dopravný podnik Bratislava tento rok nové autobusy. Tie začnú premávať už budúci rok. Budú klimatizované, z časti nízkopodlažné a výrazne komfortnejšie. https://www.facebook.com/DPBratislava/posts/3316504511752420
Tento rok sme aj začali s dlhoodkladanou rekonštrukciou samotného Slavína.
https://bratislava.sk/sk/sprava/hlavne-mesto-zacina-s-obnovou-pamatnika-slavin
Ďakujeme za nahlásenie podnetu a veríme, že Vaša skúsenosť v budúcnosti bude s našou komunikáciou lepšia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. november 2020

Sebastián Dohnány

Dobrý deň, teším sa zlepšenej kominkácií a autobusy vyzerajú super. Bohužial, zo skúseností, mnoho turistov navigáciu v mobile nevie využívať, prípadne očakávajú jasnejšie značenie vzhladom na významnosť Slavínu. Tá cesta je okrem toho tak neintuitívna, že sa nedivím ak sa cítia stratení aj s navigáciou. Každopádne zopár dobre umiestených značiek by značne pomohli a predpokladám že vzhladom k celej rekonštrukcií by boli minimálnym nákladom. Ďakujem pekne za zváženie!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania