Poškodená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Daniel Dudinský 03. decembra 2016

Poškodená dopravná značka, križovatka Tomášikova - vnutro blok Haburska

12. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie.
zabezpečíme opravu.

kancelária starostu
28. jún 2017

Daniel Dudinský

Podnet je uz vyrieseny.
28. jún 2017

Daniel Dudinský

Podnet je uz vyrieseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania