Voda na chodníkoch - ŽST BA - Vinohrady

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Daniel Dudinský 04. decembra 2016

V pripade sychraveho pocasia je velmi tazke prejst zo zastaviek MHD BA (DPB) k vlakom, a samozrejme naopak, na zst. BA - Vinohrady. Rovnako je problem sa schovat v zastavkach, ked tam stoji voda.

12. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet!
Dopravný podnik Bratislava tento problém eviduje, v roku 2017 má v pláne zastávky opraviť, nakoľko v zimnom období sú takéto práce nemožné, čakáme na priaznivejšie počasie, ktoré nám umožní opravu zrealizovať.
Ďakujeme za pochopenie.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
28. jún 2017

Daniel Dudinský

Dna 28.06.2017 som e-mailom kontaktoval DPB, a.s. s otázkou, kedy a v akom rozsahu sa teda zacne s opravou zastavky MHD na zst. BA-Vinohrady. E-mail na: sekretariat.gr@dpb.sk
19. január 2018

Martin U

cca mesiac dozadu bolo toto zle vyspádované miesto opravené, voda by sa tam už držať nemala
20. január 2018

Martin U

Chodník opravený.
21. január 2018

Daniel Dudinský

Tento podnet nemal byt oznaceny ako VYRIESENY, kedze jeho obsahom nebola len cast chodnika, ale cely chodnik na zastavkach MHD a dokonca voda stojaca v pristreskoch MHD a tieto nedostatky odstranene neboli.
21. január 2018

Matej Šebej

Vdaka za upozornenie, status som oaptovne prehodil.

Administrátor OPS pre MČ BaNM
25. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

všetky investičné činnosti na zastávkach MHD, vrátane výmeny povrchu nástupišťa sú plne v gescii Magistrátu Hl. mesta SR – Bratislavy.
Kto? Magistrát hl. m. Bratislavy

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
05. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oprava povrchov v zastávkach autobusov MHD bude zaradená na plán opráv po 15.3.2020.

S pozdravom
Kedy? po 15.3.2020

Oddelenie správy komunikácii
Hlavné mesto
10. február 2020

Martin U

Oprava je už načase. Keď prší, je to jedna veľká mláka.
10. február 2020

Martin

Martin U:
1. Vasa fotka je zo zastavky elektriciek. Magistrat oznamuje opravu autobusovych zastavok po 15.3.2020 ...
2. Usek chodnika zastavky elektriciek z Race smerom do centra mesta na Vasej fotke bol preasfaltovany na zaklade novsej verzie rovnakeho podnetu ( https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/4745/zst-vinohrady-jazera-na-zastavke-elektriciek ). Zdalo sa, ze je to opravene, ale Vasa fotka preukazuje zle vyspadovanie a tak je polovica vzdialenejsia od kolaje za mokra stabilne pod hladinou vody .... :-(
Kedze hlavna plocha Gastanoveho hajika (travnik + stromy) aj s predajnou DPB su na miernom kopceku, tak za dazdiveho pocasia logicky voda z neho steka dolu, co za sucasneho stavu znamena na chodnik, ktory je takto zaplavovany. Zrejme by mohlo byt riesenim vybudovanie odtokoveho zlabu medzi upatim svahu a chodnikom a jeho vyvedenie do kanalizacie ....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania