Padnutý plot bývalého petangového ihriska po vetre

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Dusan 05. decembra 2016

Po silnom vetre vo stvrtok 1.12.2016 ,ostal plot pri petangovom ihrisku v ohnutom stave a drzia ho tieto 4stlpy a pletivo,ktore je uz stare a hnile... Je to otazka silnejsieho vetra a zlych okolnosti kedy padne a dosiahne az na chodnik a a parkujuce auta na ceste,a to nespominam mozny pad na osobu prechadzajucu pod nim. A myslim,ze to nikto nechce. Treba ho odstranit,a myslim ze pinpong komu pozemok patri nie je na mieste. Dakujem.

PS: na krizovatke Zeleznicna - Uzbecka,je pri odboceni na Uzbecku v smere na Pentagon,poskodena dopravna znacka.

08. december 2016

Dusan

Plot odstraneny !Dakujem
09. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, plot bol odstránené pracovníkmi VPS. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania