Vychodená trávnatá plocha pri Košickej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Je mi jasné, že ludia si chcú skracovať cestu, ale musí sa to nechať v takomto otrasnom stave? Stačilo by, keby sa kompetentní rozhodli vsadiť pár šlapákov-kameňov, ktoré vytvoria chodník a okolo nich trávnik.

18. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť nemôže "vsadiť pár šlapákov-kameňov" , nakoľko pozemok na ktorom sa nachádza vychodená trávnatá plocha (chodník), je v súkromnom vlastníctve YIT Slovakia a.s.,. Upovedomíme vlastníka aby zabezpečil nápravu.

kancelária starostu
06. júl 2018

Miriam

Dlhodobo neriesene vlastnikom
20. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

komunikácia je v správe Magistrátu hl. mesta SR. Podnet postupujeme Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.

s pozdravom,

MČ-Ružinov
Útvar pre styk s verejnosťou
21. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania