Opotrebované vodorovné značenie - Ivanská cesta

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 08. decembra 2016

Pred križovatkou Ivanská cesta - Galvaniho, v smere od Ikea, je opotrebované vodorovné značenie. A problém je aj v tom, že tu je iba jedna značka "C 25 Radenie jazdných pruhov pred križovatkou", ktorá je umiestnená mimoriadne ďaleko pred touto križovatkou.
A tak pri prejazde cez križovatku zbytočne vznikajú nedorozumenia a kritické dopravné situácie.
Chcem preto požiadať vecne príslušné oddelenie, aby zrealizovali obnovu tohoto vodorovného značenia.

01. január 2017

Anonymný užívateľ

V novom roku 2017 zodpovedným opäť pripomínam tento podnet. Foto je z 1.1.2017.
To, aké tu boli pred Vianocami a počas výpredajov pri prejazde križovatky kolízie a "Babylon", tak to nemalo obdobu.
Vodiči z pravého jazdného pruhu prechádzali križovatku priamo. A tí v ľavom jazdnom pruhu boli zrazu pri odbočovaní vľavo prekvapený, keď sa v zákrute streli s vodičmi zo stredného jazdného pruhu.
12. január 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Obnova vodorovného dopravného značenia na Ivánskej ceste je zaradená do plánu obnovy na rok 2017.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
06. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Oddelenie komunikácie a marketingu - Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, všetko je stále po starom. Žiadnu obnovu vodorovného dopravného značenia ste do dnešného dňa nezrealizovali.
02. október 2017

Anonymný užívateľ

Ani do 2. októbra 2017 žiadna náprava!!
14. október 2017

Anonymný užívateľ

Foto z dnešného dňa a stále nič.
16. december 2017

Anonymný užívateľ

Je to neskutočná lajdáckosť, že ani po roku neobnovili vodorovné značenie pred touto križovatkou!
Foto je z dnešného dňa.
27. október 2018

Anonymný užívateľ

Do dnešného dňa žiadna náprava. Šípky úplne opotrebované!
27. október 2018

Anonymný užívateľ

Stále po starom!
31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. november 2018

Anonymný užívateľ

Oddelenie vzťahov s verejnosťou - Magistrát hlavného mesta SR Bratislava, za pár dní to bude dva roky neriešený podnet :-(
17. marec 2019

Anonymný užívateľ

Oddelenie vzťahov s verejnosťou - Magistrát hlavného mesta SR Bratislava, dnes je 17.3.2019 a podnet je stále neriešený :-(
24. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania