Nefunkčné osvetlenie na prechode

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Prechod pre chodcov medzi Fresh Marketom a budovou uradu ma nefunkcne lampy. Vsade svietia ale na prechode nie!

20. jún 2017

Andy Sebastian Morávek

Pri pohľade na množstvo "neriešených" podnetov, spadajúcich pod kompetenciu gigantu Siemens mi nedá nezapátrať: vie niekto poradiť, čo by sa dalo robiť, na koho by bolo treba obrátiť sa? Je pomerne fascinujúce - v negatívnom zmysle, prirodzene - koľko lámp táto spoločnosť zlikvidovala na podklade ich nefunkčnosti, no už nerieši náhradu za ne. Nedostala by to snáď zaplatené?! Nerozumiem tomu. Ak by išlo o nejakú nadmernú aktivitu, pochopil by som neochotu (niežeby som sa s ňou snáď stotožňoval, len som pragmatik). Ide ale predsa o biznis, o zisk... Či sa mýlim?
27. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Uvedené osvetlenie nepatrí do prevádzky spoločnosti Siemens s.r.o.

Siemens s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania