Parkovanie na chodníku - Vetvárska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. februára 2010

Dobry den,

chcela by som poziadat o riesenie nezealneho parkovania pri/na chodniku pri bytovke vetvarska 10-16 osadenim dodatocnych stlpikov prip. ine riesenie, ktore napomoze danemu stavu.

Pocas dna/noci tu neustale prichadzaju a odchadzaju vozidla, vyuzivajuce sluzieb prevadzok naproti.

Dva z osadenych stlpikov su uz vylomene a naozaj je velmi nebezpecne vychadzat z vchodu na ulicu. Bojim sa o svoje deti.

Dakujem.

S pozdravom

Zuzkao

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania