Žľaby - Kramáre

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. decembra 2016

Na viacerých miestach na Kramároch sú mnoho rokov nevyčistené odtokové žľaby. Miestami sú zanesené hlinou až po okraj, zarastené trávou burinou. Prosím vyčistiť, aby slúžili pôvodnému účelu. Priložené foto sú z Višńovej ulice.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania