Potencionálny autovrak

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Nepojazdne auto na frekventovanom mieste. Blokuje parkovacie miesto.

16. december 2016

Edita Višvaderova

Viac fotiek dakujem
16. december 2016

Miro Kulich

Dovod?
16. december 2016

dobrý_sused

Ešte dodávam, že EK neplatí od 28.03.2015
https://www.seka.sk/ov/8E10130C019A36101212C3
a TK neplatí od 28.03.2016
17. december 2016

Edita Višvaderova

Lebo sa mi zda ze ma rozbite okno a je viac popisane pls aktulizaci
17. december 2016

Edita Višvaderova

Lebo sa mi zda ze ma rozbite okno a je viac popisane pls aktulizaci
18. december 2016

Edita Višvaderova

Poprosim aktulizaciu
09. február 2017

dobrý_sused

Mládež z okolia sa zjavne o vrak pravidelne "stará" každý deň. ;)
Bolo by už ozaj na čase tento vrak odtiahnuť a nezáleží na tom že má EČV.
Kto si úprimne myslí, že sa tento vrak opäť raz dostane do bežnej prmávky?!
30. marec 2017

Beta

Z auta už boli odstránené aj ŠPZ.
04. apríl 2017

NaTrnavke

Dnes som ho videl a vyzera rovnako - zle
07. apríl 2017

Miro Kulich

Auto je uz prec.
28. november 2017

Damian Dranga

Kto si myslí že sa dostane do beznej premávky? Stačí 2 víkendy roboty a jazdí ako za mlada.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania