Chýbajúce prechody pre chodcov na Kadnárovej

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý

Na krizovatke ulic Kadnarova/Vrbenskeho chybaju prechody pre chodcov. Vzhladom na vysoku frekvenciu aut a dokonca aj autobusov MHD je potrebne tu nakreslit prechody. Cez tuto krizovatku prechadzaju denne desiatky deti do skoly a rovnako do ZUSky. Neda sa tu bezpecne prejst ani s kocikom, ci seniorom. Siroky chodnik popri bytovkach smerom k zmrzline rovnako vyzaduje prechod.

15. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

táto lokalita je v správe magistrátu hlavného mesta, preto im podnet posielame tam.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. marec 2021

Martin Uváček

dočasné priechody v týchto miestach pribudli nedávno kvôli rekonštrukcii vodovodu.
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/91302/kadnarova-priechod-pre-chodcov-chybajuci
Inak tieto podnety sú viac menej totožné a mohli by sa zlúčiť.
12. marec 2021

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

v tomto podnete a jedná o rovnaký problém ako v podnete:

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/91302/kadnarova-priechod-pre-chodcov-chybajuci

preto sme sa rozhodli tento podnet uzavrieť, ďalšia komunikácia a riešenia bude vedená na už uvedenej adrese. Prosím zaškrtnite si možnosť "Sledovať riešenie podnetu"

Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača

Diskusia

Diskusia k tomuto podnetu bola uzatvorená.