Zlé osadenie stĺpa

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Dobrý deň. Prednedávnom u nás na ulici - Popradská, Bratislava - menili stĺpy, tuším firma ENERMONT. Po necelom polroku je dosť stĺpov nahnutých smerom do cesty, ten náš sa mi zdá až moc, a káble visia nižšie ako pred výmenou. A ktomu je ešte zima, cez leto sa previs ešte zväčší a mám obavy aby ho nejaký kamión nestrhol. Hlavne ma trápi ten náklon toho stĺpa.

09. apríl 2013

Ladislav

Problematický stĺp (stĺpy) sú na Popradskej nie na Kovovej.
15. marec 2017

Ladislav

Po štyroch rokoch sa nič neriešilo, náklon je o niečo väčší, káble ešte nižšie, asi až niekoho zabije sa bude riešiť...
15. marec 2017

Ladislav

Fotografia
30. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Po preverení v teréne od roku 2013 stĺp nezmenil polohu/náklon. Výška vedenia nad komunikáciou je vyhovujúca.

V prípade potreby nás môžete kontaktovať na zákazníckej linke 0850 333 999 v pracovných dňoch v čase 7.00 h - 19.00 h.

S pozdravom
Daniela Vavrovičová
Reprezentant zákazníckych služieb
Západoslovenská distribučná, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania