Zlomený strom na Beniakovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Zaslal: Michal K., 16. decembra 2016

Pred domom Beniakova 14 je zlomeny strom. Mozne je tam zasadit iny alebo doplnit jedno parkovacie miesto.

19. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Strom bude vo vegetačnom období nahradený novým, zdravým.

Ing. Lucia Ličková
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad, Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.