Dlhodobo ,,odparkované" vozidla

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
milos 19. decembra 2016

prosim Vas urobte uz nieco s tymito dlhodobo zavadzajucimi autami na Wolkrovej ulici lebo spatia okolie a aj kvoli nim sa neda dobre parkovat robte s tym konecne nieco!

04. január 2017

Vlado Bukovsky

Pokiaľ sa nespoplatní parkovanie v Petržalke, tak nikto nebude riešiť vraky na parkoviskách.
11. január 2017

Odpoveď samosprávy

Mestská časť predmetné vozidlo rieši. Prostredníctvom príslušného dopravného inšpektorátu bol zistený vlastník vozidla. Avšak v súčasnosti má vozidlo ešte platnú technickú aj emisnú kontrolu a preto v tejto chvíli nie je zákonný dôvod aby sme nechali vozidlo odstrániť. Ak sa stav vozidla po vypršaní EK a TK nezmení, mestská časť vykoná kroky smerujúce k odstráneniu vozidla.

mestská časť BA-Petržalka
23. január 2017

Kaja

S týmto musím nesúhlasiť, som rodená petržalcanka a sledujem toto už roky a situácia s takýmito autami sa pomaly, ale isto zlepšuje.
03. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Vozidlo Škoda Favorit bolo odstránené mestskou časťou.
Vzhľadom na to, že aj druhému vozidlu Peugeot 205 vo februári vypršala platnosť EK a TK, vlastníkovi sme zaslali výzvu na odstránenie vozidla. Po jej doručení mu začne plynúť lehota, do kedy tak má urobiť. Ak vozidlo nespojazdní alebo neodstráni, nechá ho odtiahnuť mestská časť Bratislava-Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
17. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dňa 11. 07. 2017 bolo mestskou časťou odstránené aj vozidlo Peugeot 205.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania