Vrak na parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Veronika 28. decembra 2016

Vo vnutrobloku ulic Polnohospodarska/Jedlova vo Vrakuni stoji uz druhy rok bez pohnutia toto vozidlo. Ma neplatu EK a STK a zbytocne zabera miesto...vopred vdaka za jeho odstranenie.

30. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, preveríme situáciu a budeme Vás informovať. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania