Odpadky pri plote Kovoprojektu,Ružová dolina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
obcan 01. januára 2017

V krikoch v parciku popri plotu u Kovoprojektu, a.s. v Ruzovej doline su odpadky, nedocisteny priestor.

03. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za podnet.
Mestská časť Ružinov požiada dodávateľa, aby zabezpečil odstránenie odpadkov a zabezpečil pravidelne dočisťovanie pri plote Kovoprojektu a Ružovej doline.



kancelária starostu
24. júl 2017

obcan

Sustavne zanedbavane a znecistene!! Vid fotodokumentaciu.
25. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet, predmetné znečistenie zadáme na vyriešenie dodávateľovi.

MU Bratislava Ružinov
25. júl 2017

obcan

Re Admin: Podnet oznaceny ako "Nerieseny", hoci 25.7.2017 sa samosprava, MU Ruzinov, vyjadrila. Prosime o vysvetlenie, preco je podnet vedeny ako "Nerieseny"?
27. júl 2017

Odkaz pre starostu

re:obcan

Dobrý deň,
ospravedlňujem sa za omeškanie v reakcii na odpoveď samosprávy. Snažím sa reagovať najskôr ako môžem.

S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
28. júl 2017

obcan

re Admin: chapem a budem si pestovat trpezlivost :-) Robite zasluznu pracu, takze dakujem :-D, obcan
15. december 2017

obcan

Tyzden pred sviatkami a svincik na n-tu!!
21. jún 2018

obcan

Nekonecny pribeh - tento svincik je pri plote Kovoprojektu 3 ( slovom tri) tyzdne!
16. júl 2018

obcan

Od 21.6.2018 odpadky stale na svojom mieste, akurat ze uz dokonca zarastaju travou! Co na tento svincik na verejnom priestranstve hovoria kompetentni?
17. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

MC-Ruzinov dnes zadala dodavatelovi ulohu - pravidelny zber nezahradneho odpadu pri Kovoprojekte park Mileticova podla harmonogramu tyzdennych prac.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
17. júl 2018

obcan

Odpoved Samospravy nie je ani na suhlad ani na nesuhlas...Uvidime, pretoze to je staly, takmer kazdodenny problem neporiadku. Ale, dakujem MC-Ruzinovza odpoved.
28. júl 2018

obcan

Od dodavatela aj vykonanu pracu (jej kvalitu) niekto z MC Ruzinov kontroluje a prebera? Dany priestor poriadne vycisteny nie je! Su tam zvysky starych odpadkov!
02. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mestská časť vyzvala správcu predmetnej plochy, aby zabezpečil dočistenie nezáhradného odpadu a drobného odpadu v zmysle harmonogramu dočisťovania v termíne do 10 8.2018.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
02. august 2018

Lili

Dobry den, okolie trhoviska ci uz zo strany Mileticovej alebo zo strany Ruzovej doliny je hanbou. V pravidelných intervaloch na neunosny odpad upozornuje par obcanov, ktorym zalezi na priestore, v ktorom sa pohybuju. Mono teraz trochu odbocim, ale verejnym tajomstvom je, ze peniaze ktore sa trhu "tocia" nie su v súlade so zakonom a pokial by boli zlegalizovane a v iných rukach okolie trhoviska by mohlo byt pozlatene.
Dakujeme za riesenie podnetu a dufame ze bude aj jeho doriesenie.
S pozdravom praci cest.
26. august 2018

obcan

Opatovne nedocistene!!! A po zasahu dodavatela su nechavane odpadky! Je to zrejme, pretoze evidentne tie odpadky du tam dlho!
30. august 2018

obcan

Sporny priestor pri plote Kovoprojektu je opatovne nedocisteny a parcik ozaj plny odpadkov, plny kos - a to po sviatku, 29.8.2018!
30. august 2018

obcan

Sporny priestor pri plote Kovoprojektu je opatovne nedocisteny a parcik ozaj plny odpadkov, plny kos - a to po sviatku, 29.8.2018!
21. september 2018

obcan

Kriky orezane, pod nimy je upratane - u plotu Kovoprojektu zo strany maleho parciku oproti Glorii.
04. december 2018

obcan

Stav daneho priestoru je opat tristny! Mozno bude nevyhnutne vyziadat si 211 na vykony a uhrady fa VPS. Je to ostudne!
11. december 2018

Lili

Dobry den. Ked si obcan a aj zodpovedny pracovnik pozrie historiu tohto podnetu za par minut zisti ze ide o opakujuci sa problem a naozaj nerozumiem preco sa opakuju sa problemom nejde riesit. Priklanam sa k nazoru obcana ze je potrebna kontrola faktur ako a za kolko je cisteny tento priestor.
11. december 2018

obcan

Mozno by di psn novozvoleny primator spolu s novozvolenym panom starostom Ruzinova mali urobit prechadzku po vychytenych a dlho kvoli neporiadku inzerovanym podnetom castiach mesta, mestskej casti. Aby mali ptefstavu, co slubovali!
18. december 2018

obcan

Od 4.12. sa tam nik len snad nebol pozriet, toboz aby MU Ruzinov zabezpecil docistovanie!!! Priebezne docistovanie, ktore neustale slubujete, vazeni zodpovedni!!! A idu sviatky!!!!!!!
19. december 2018

obcan

To je narabanie s financiami danovych poplatnikov??? Ani sa samosprava neunuva na podnrty obcanov reahovat?
21. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za opätovný podnet. Zadali sme túto úlohu zodpovednému pracovníkovi a budeme sa snažiť, aby bolo okolie trhoviska čisté. Budeme kontrolovať našich pracovníkov, aby koše pravidelne čistili.
Avšak tento problém je aj o ľuďoch, ktorí sa na týchto miestach zdržiavajú. Ide mnohokrát o ľudí bez domova, ktorí absolútne nehľadia nato, kde hádžu po sebe odpad.
Veríme, že tento problém bude vyriešený k Vašej spokojnosti.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
07. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 7.1.2019 kompetentní zamestnanci vykonali kontrolnú ohliadku a úsek pri Kovoprojekte bol vyčistený.


Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
28. máj 2020

Anonymný užívateľ

Chodník opäť zarastený.
Chceme požiadať OPS o preposlanie podnetu na MÚ Ružinov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania