Opäť verejné toalety?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Lučenič 04. januára 2017

Po rokoch som si všimol otvorenú mrežu na bývalých verejných toaletách a množstvo neporiadku vo vstupe a okolí. Žiadam o zabezpečenie objektu pred asociálmi.

05. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Mestská časť Bratislava –Ružinov požiadala dodávateľa o zabezpečenie vyhrabania lístia a odstránenie drobného odpadu v zeleni a v okolí bývalých verejných toaliet na Svidníckej ulici. Zároveň bude zrealizované zabezpečenie objektu.



kancelária starostu
13. január 2017

Martin Patoprstý

Už dlhšiu dobu sa snažím s týmito pozostatkami verejných wc (sú 4 v Ružinove) niečo robiť a inicioval som aj správcu objektov, aby vyhlásil obchodnú verejnú súťaž na využitie priestorov alebo ak nebude záujem, aby sa zrovnali so zemou. Žiaľ úradnícka byrokracia a neochota niečo navyše robiť má za následok, že objekty chátrajú ďalej a budú zrejme až kým sa nerozpadnú... M. Patoprstý - ružinovský poslanec
17. január 2017

Lučenič

Každopádne je povinnosťou vlastníka mať objekt zabezpečený tak aby to bolo v súlade s verejným poriadkom a aby nebol zdrojom ohrozenia zdravia či majetku občanov. To že vlastníkom je samotné mesto a že je objekt v takom stave považujem za absolútne nehorázne!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania