Zničený smetný kôš Na Hrebienku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

Zaslal: viktor, 05. januára 2017

Na rohu ulic Na Hrebienku a Drotarska cesta lezi vytrhnuty smetny kos. Pravdepodobne dielo nejakeho genia, ktory si dal tolko prace aby ho vydrapil z asfaltu.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

11. január 2017 Odpoveď

Vylomený kôš bol pripevnený na pôvodné miesto

Peter Svitek
oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
E-mail: inspektorivp@staremesto.sk
www.staremesto.sk

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.