Vrak na Karloveskej 41

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: anonym, 07. januára 2017

Dlhu dobu stoji to auto na jednom mieste. Malo EČV, už ich nema, ale ma novu rezidečnu kartu. Zistite od majitela, či odhlasil to auto, alebo je to vrak zaberajuci miesto na parkovisku.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

11. január 2017 Odpoveď

Dobry den. Situaciu preverime, ci majitelovi vozidla bola skutocne vydana rezidencna karta.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves

Aktualizácie podnetu

10. január 2017 anonym

Už je odtahnute.

Diskusia

Edita Višvaderova: Ma tk a ek platnu/neplatnu?
Edita Višvaderova: Podla anonyma je podnet vyrieseny
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.