Zvalené značky na Pribinovej

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený
meno
Jan Bakos 09. januára 2017

Na Pribinovej, v smere od Eurovei k mostu Apollo sú dve zvalené značky:
- "Prechod pre chodcov" cez cyklocestu hneď pri Eurovei.
- "Cyklochodník" v úrovni výjazdu z parkoviska na pravej strane cyklochodníka.

27. január 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet vieme o ňom , len oprava si vyžaduje betonáž a tá sa teraz nedá realizovať. Hneď ako to bude možné , značky opravíme.

Katarina Szabová STARZ
12. máj 2019

Martin U

Tieto značky už opäť stoja. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania