Záber verejného priestranstva Halašova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Peter Vojtko 10. januára 2017

Na ulici Halašova bol včera osadený plastový stlpik, kokrétne medzi rodinným domom a hotelom Blue. O aké stavebné práce sa jedná? Za akým účelom sa bude robiť rozkopávka na tejto ulici?
A ešte sa chcem spýtať na vodorovné dopravné značenie, ktoré je na chodníku. Je tam zákaz zastavenia, ale autá tam parkujú. Chýba zvislá značka, prípadne nakreslené parkovacie miesta. Je to jednosmerná komunikácia a tam je dovolené parkovať na oboch stranách. Toto značenie je naozaj veľmi neprehľadné.

24. marec 2019

Martin U

Stĺpik sa tam už nenachádza. Podnet už nie je aktuálny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania