Smikova ulica - Dlhodobo opustené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Alžbeta 10. januára 2017

Dobrý deň,
Nad Smikovou ulicou sú garáže pred ktorými stojí už asi 3-4 mesiace auto Bansko Bystrickou značkou BB476DJ
Je to rovnaký problém(asi aj pôvodca) ako bolo toto auto https://www.odkazprestarostu.sk:443/bratislava/podnety/24015/opustene-vozidlo-pred-garazami
Obmedzuje používanie a stažuje parkovanie do garáží na opačnej strane. Vodič si pomýlil obslužnú komunikaciu s parkoviskom! Ide o verejny priestor vztahuje sa na to VZN.
Nech si to dá do garáže alebo nech si kúpi dalšiu.

12. január 2017

Žofia

Podobných dlhodobo opustených vozidiel je v meste neúrekom - vie mesto nejakým spôsobom postihovať majiteľov a pokutovať ich?
16. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujem za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
26. január 2017

Maria Bilcikova

Mila Betka, ak vam prekaza v parkovani, skuste si dat kondicne jazdy - miesta je tam totiz dost, len vy asi neviete parkovat.
Este by ma zaujimalo,ako ste dosli na to, ze je dlhodobo nepojazdne?
10. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie verejného poriadku potvrdilo, že motorové vozidlo sa na mieste už nenachádza.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania