Oprava chodníka Kpt. Rašu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Na ulici Kpt. Rasu (21-1) je velmi zly stav chodnikov. Kvoli dieram resp. chybajucemu asfaltu tu doslo k zraneniu dietatka a nasledneho osetrenia (zasivaniu) rany na tvari na pohotovosti.

16. január 2017

Odpoveď samosprávy

Chodníky na Kpt. Rašu sú zaradené do plánu opráv na tento rok. Budeme ich opravovať akonáhle nám to počasie dovolí.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ
25. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Zatiaľ sme opravili chodník aspoň takto. Na úplnú výmenu povrchu v celom profile nemáme dostatok finančných prostriedkov.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania