Nelegálne solenie chodníka - porušenie VZN o čistote a poriadku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
Peter Kočvara 18. januára 2017

Dobrý deň,

príslušné Oddelenie verejného poriadku MÚ BANM http://www.banm.sk/oddelenie-verejneho-poriadku/ upozorňujem na podozrenie na spáchanie priestupku podľa VZN č. 6/2015 o dodržiavaní čistoty a poriadku na území mestskej časti Bratislava - Nové Mesto, §6, ktorý hovorí v rámci zimnej údržby chodníkov iba o posype inertným materiálom, teda nie chemickým materiálmi (technickou soľou).

Spoločnosť BILLA, prevádzka na Račianskej ulici si neláme hlavu nad dodržiavaním predmetného VZN.
Na fotke je vidieť na chodníku pred predajňou obrovské množstvo technickej soli, použitej ako posypový materiál v rámci zimnej údržby. Okolo celej prevádzky sa vôbec nešetrilo soľou.

Ďakujem

20. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Podľa vyjadrenia oddelenia Verejného poriadku prevádzka bola upozornená na dodržiavanie čistoty v zmysle VZN MČ BANM.

Jana Plevová
23. január 2017

Peter Kočvara

Dobrý deň,

zdá sa, že upozornenie sa minulo účinkom, pretože žiaľ doteraz nedošlo k náprave

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania