Ľad okolo podchodu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Martin 18. januára 2017

Za celu zimu neboli chodniky okolo podchodu na Trnavskom myte odhrnute, posypane ani nijak inak udrziavane. Od posledneho vacsieho snezenia sa navyse okolo vychodov z podchodu vytvorila suvisla ladova plocha a nikto si to nevsima.

Za chodniky pred rodinnym, alebo bytovym domom ma zodpovednost o udrzbu majitel / spravca domu, ale chodnik vedla podchodu v sprave magistratu neudrzuje nikto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania