Cesty ako klzisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Aňa, 23. januára 2017

Cesty su odhrnute od snehu ale smykaju sa....

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

25. január 2017 Odpoveď

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu
a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory



Aktualizácie podnetu

23. január 2017 Aňa

Klzisko na krizovatke Ak chcete zastavit povinne na znacke STOP treba ist max.10km rychlostou a to tiez mozte byt vdacny,ze sa Vam to podari....

23. január 2017 Aňa

Klzisko na cestach Na tejto krizovatke ma problem naozaj kazdy zabrzdit s ktorejkolvek strany.

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.