Vznikajúce vrakovisko na Vlárskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
dobrý_sused 29. januára 2017

Poprosím o odťah opusteného Oplu Vectra bez EČV.

Taktiež apelujem na proaktívny prístup k vrakom, ktoré sa žačali hromadiť na Vlárskej ulici. Viď:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/33237/autovrak-na-vlarskej

Ďakujem

31. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania