Neodhrnutá časť cyklotrasy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Vladimir Z. 02. februára 2017

Na velkej casti cyklotrasy na Odborarskej (vyuzivanej aj ako chodnik) sa vykonava zimna udrzba. No v urcitom, cca 100m useku je udrzba nevykonana. Ako vidno na obrazkoch z oboch stran, traktor odhrnie sneh bokom, potom po nespevnenej ploche (v lete travnik) a nasledne cez chodnik vyjde na cestu. Prejde 100m po ceste, cez chodnik a nespevnenu plochu sa vrati na cyklotrasu a pokracuje dalej. Predpokladam, ze su tam nejake pozemkove / majetkove nevysporiadanosti. Ale ked tam ten mechanizmus je, nebolo by rychlejsie, pre sofera jednoduchsie, a pre kvantum ludi prinosnejsie, keby to proste stroj prebehol? Ako bonus by traktor nemusel prechadzat cez nespevnenu plochu a 2x cez chodnik, ktory nie je stavany na niekolko tonove mechanizmy.

23. jún 2021

Martin Uváček

Podnet je potrebný opätovne preposlať zodpovednej samospráve. Bez aktuálnej reakcie či stavu riešenia.
23. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania