Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Zákaz odbočenia vľavo na D1 / Vajnory, pri mlyne

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Peter Kadlub, 02. februára 2017

Do kedy sa budeme prihliadat opakovanym nehodam pri CS Jurki, sposobenym otacanim vozidiel so zamerom napojit sa na D1 v smere do mesta? Kazde rano sa tam vzajomne ohrozujeme a doplatia raz na to tak ako skuseni tak aj menej skuseni vodici. Uz to tu bolo diskutovane niekolkonasobne, no vzdy s odpovedou: "komunikácia Pri mlyne je miestna komunikácia II. triedy a je v správe a vlastníctve Hlavného mesta SR Bratislavy" Ziadam teda kompetentnych, ktori maju vacsie pravomoci nez bezny smrtelnik, aby tento podnet smerovali na Hlavné mesto SR Bratislava. Kazde rano sa zamyslam nad riesenim a pri tom je naozaj tak jednoduche. Postavit kruhovy objazd nie je vobec take nakladne. Ano, mozu sa tvorit kolony na priecesti ale to sa da riesit dalsim pruhom popri kruhovom objazde v smere na CS Jurki.

06. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešime veľké množstvo podnetov (nielen prostredníctvom tohto odkazu), prosíme o pochopenie a trpezlivosť. Ďakujeme.

S pozdravom



Mária Horváthová
sekretariát starostu
25. apríl 2017

Štefan

Keď sa tam bude dať odbočiť tak budeme mať nielen upchatú Roľnícku-Pri starom letisku, ale aj Pri mlyne. Úžasný nápad :).

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.