Zničená tabuľa náučného chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Zaslal: Michal omgrndrblg@gmail.com, 02. februára 2017

Na modrej turistickej trase od Topoľových honoch smerom na Gajc je vylomená a o strom opretá stará rozpadávajúca sa tabuľa náučného chodníka. Odporúčam ju odstrániť, alebo v lepšom prípade obnoviť resp. vymeniť.

10. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Uvedený úsek nie je v správe mestskej časti, ale v správe Lesov Slovenskej republiky, kde náučné tabule povoľuje a zriaďuje Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky.

Mgr. Monika Kovácsová
ref. ŽP,OaCH
MiÚ Podunajské Biskupice

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.