Zriadenie dlažbového chodníka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jozefina Slivova 06. februára 2017

Dobry den,

v pesej zone pri Zimnom stadione je potrebne opravit zniceny travnik, cez ktory si ludia vyslapali chodnik od zastavky MHD na mestsky chodnik.
Dovod je ten, ze medzi zastavkou MHD a mestskym chodnikom nikdy nebol vytvoreny dlazbovy chodnik. A zniceny travnik je tohto dosledkom.
Okrem opravy travnika je potrebne zriadit dlazbovy chodnik, nakolko travnik sa stale viac a viac nici. Tento chodnik je mozne zriadit vedla parkoviska, foto c.2.

S pozdravom,

07. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Jana Plevová
15. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania predmetné územie spadá pod MČ Bratislava Ružinov, pričom pozemok sa nachádza vo vlastníctve Hl.m. SR BA. Podnet bol presmerovaný na vyriešenie.

Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania