Autovrakovisko Thurzova #2

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Uzavretý
meno
dobrý_sused 10. februára 2017

Jedná sa o druhé odstavené/nepojazdné vozidlo bez platnej TK/EK na Thurzovej ulici.
Poprosil by som o jeho odťah!

Nemyslím si, že širšie centrum mesta si môže dovoliť luxus v podobe vrakovísk vo vnútro blokoch.
Pokiaľ STÁLE nie je realizovaná parkovacia politika (rezidenčné parkovanie) v Novom Meste alebo v Bratislave obecne, tak toto je najmenej čo by mohla mestská časť urobiť pre svojich obyvateľov-motoristov!

Ďakujem

11. február 2017

nepšo

a to nehovoriac o parkovaní v tomto vnútrobloku . Parkuje sa už nielen po oboch stranách ale aj v strede a to v 2radoch , človek keď sem vojde s autom a stretne sa s druhým vodičom , jeden z nich musí hlavne ráno nacvičovať cúvanie a vyhýbanie sa . Keď sa uvolnia aj 2 miesta bude to lepšie ako nič .
Dobrý_sused , len tak ďalej :)
21. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet.
Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku sa nepojazdné vozidlo na parkovisku už nenachádza.

Jana Plevová
28. marec 2017

dobrý_sused

Neviem, či sa dá považovať za riešenie, keď auto len preparkovalo o ulicu nižsie na spodnejšie parkovisko.
Viď foto + mapku
28. marec 2017

Martin

Dobry den,
Za odstavene auto sa vam velmi ospravedlnujem. Autu vyprsala STKcka v auguste minuleho roka, zhruba od toho casu aj stalo, takze som to zaregistroval o dost neskor. Stalo preto, ze sme u nas v rodine po narodeni dietata dlhsie obdobie vyuzivali len jedno. Zide z oci, zide z mysle. Az to nakoniec prislo do stavu, kedy bolo nepojazdne (vybita baterka, vypustene gumy). Stalo sa tak cca v januari 2017. Mea Culpa.

Tento stav som napravil, auto je pojazdne no bohuzial uz nepreslo STKckou, najma kvoli skorodovanym plechom. Kedze auto je motoricky v poriadku, pokusam sa ho predat na suciastky. Ak sa tak nestane a nikto o auto neprejavi zaujem, odnesiem ho na srotovisko. Takze sa vam velmi pekne este raz ospravedlnujem. Zanedbal som to a netusil som, ze auto bude v az tak zlom stave. Aj vdaka vasmu prvemu podnetu som to zacal riesit, kedze naozaj nechcem zaberat verejny priestor. Pokusim sa tento problem vyriesit najrychlejsie ako budem schopny.

Dakujem za pochopenie.
29. marec 2017

dobrý_sused

Martin: Vdaka za odpoved, nechcel som nikomu sposobovat neprijemnosti.
Obaval som sa, ze je to dalsie vozidlo "bez pana", ktore zapusti na parkovisku korene a neskor sa stane bud noclaharnou, ci cielom vandalov.
Vid nedaleko stojaci Opel Kadett.
Verim, ze sa Vam podari predat auto aspon na diely. Vsetko dobre!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania