Reklamná obrazovka, Panónska cesta - nadmerná žiara

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Jana 10. februára 2017

Na Panonskej ulici na budove Kia Motors je umiestnena velkoplosna reklamna obrazovka. Okrem toho, ze rozptyluje vodicov pocas dna, vecer a hlavne v noci nadmerne svieti. Svetelny vykon reklamnej obrazovky nadmerne svieti do bytov a narusa pokojny spanok.
Bolo by mozne premerat intenzitu tohto svetelneho smogu? Alebo aspon pocas vecernych a nocnycho hodin obmedzit intenzitu svetla?
Dakujem,
Jana

17. február 2017

Vlado Bukovsky

Dobrý deň, môžem to potvrdiť. Je to nadmerne svietenie v noci a z pohľadu vodiča to veľmi prekáža pri vedení motorového vozidla.
23. február 2017

Peter Balaz

Suhlasim, ked tam blikne BIELA FARBA, odputava to vodicov od pozornosti a to v momente, ked prechadzaju do ineho jazdneho pruhu.
27. február 2017

Jana jpps@zoznam.sk

Situacia je stale rovnaka a problem nerieseny a bez akejkolvek reakcie zo strany Magistratu. Prosim o znovuzaslanie a posudenie.
Hadam toto nie je taktika Magistratu k podnetom. Neriesim, vsak oni na to zabudnu...
Dakujem,
Jana
28. február 2017

Michal Haman

Podnet bol včera opätovne preposlaný Magistrátu.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
28. február 2017

Jana

Dakujem za informaciu, pan Haman.

S pozdravom,
Jana
27. marec 2017

Juraj

Tiež potvrdzujem podnet nakoľko mi reklama bliká v noci priamo do obývačky. Dúfam že sa zváži aspoň zníženie intenzity svetla. Rovnako reklama na herni oproti predajni Lidl.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania