Nechodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Jardo Mladší, 10. februára 2017

Keď už projektant mal hlavu neschopnú, poprosím vyznačiť chodník na ceste aby sa tade dalo prejsť s kočíkom.A aj daľšie pokračovanie zabezpečiť aby autá neblokovali chodník.

13. február 2017

Odpoveď samosprávy

Zdravím,

budova je v dlhodobom prenájme, momentálne ju spravuje Račianska teplárenská, nie MŠ Rača.

Z fotografie nie je vidieť, že by autá blokovali chodník, parkujú na ceste.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
13. február 2017

Jardo Mladší

Minimálna použiteľnosť chodníka je snáď viac ako 30 cm!Poprosim o normálnu odpoved na problém. Ďakujem
13. február 2017

Jardo Mladší

Minimálna použiteľnosť chodníka je snáď viac ako 30 cm!Poprosim o normálnu odpoved na problém. Ďakujem
15. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení na Magistráte hl. Mesta, je možné zrušiť jedno parkovacie miesto pri rohu budovy kotolne, ktoré by slúžilo ako chodník. Zamestnanci oddelenia cestného hospodárstva pripravujú podklady na Komisiu na Magistráte hl. Mesta, ktorá sa koná každé dva týžne.

S pozdravom,

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
16. február 2017

Jardo Mladší

na druhej fotke krásne vidieť že chýba aj prepojenie chodníka.Takto sme vytlačený park.autami na cestu.Poprosím o úpravu stavu na stav hodný 21 storočia
20. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

V týchto dňoch bola podpísaná zmluva s dodávateľom na bezbariérové úpravy chodníkov. Úpravu zaradíme do plánu.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.