Výpadok osvetlenia Jelenia ulica a Dobšinského

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Barbora Borakova 12. februára 2017

od piatka 10.2.2017 od cca 21.00 nie su osvetlene kompletne cele ulice Jelenia a Dobšinskeho...fotky v prilohe fotene 11.02. o 03.00 rano

12. február 2017

Barbora Borakova

osvetlenie 11.02.2017 od 20.00 uz funguje.
13. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, osvetlenie je už v prevádzke.

Siemens s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania