Skládka - Na Revíne

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Anonymný užívateľ, 11. februára 2017

Na rohu ulíc Vlárska a Na Revíne vznikla pred viacerými týždňami skládka haraburdia.

16. február 2017

Anonymný užívateľ

Skládka bola odstránená.
21. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku, ktoré vykonalo kontrolu je skládka odstránená.

Jana Plevová
23. február 2017

Anonymný užívateľ

Haraburdy sa pri kontajneroch povaľovali takmer 2 mesiace. Smetiari chodia vyprázdňovať kontajnery komunálneho odpadu 2 x do týždňa. Prečo neodstránili haraburdy ? Ak to nie je ich kompetencia, prečo nenáhlásili skládku inštitúcii, pod ktorú riešenie spadá ? Prečo sa čaká na to, že to niekto nafotí a pošle na stránku OPS ?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.