Zásah do vozovky Šancová smer Trnavské mýto

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

neodbornym sposobom doslo pri ''oprave" k tvorbe retardera - malo by dojst k reklamacii resp. naprave - tej vozovke nic nebolo teraz je tam umelo vytvorena nerovnost za ktoru sa navyse zaplatili peniaze - tento problem vznikol na viacerych miestach - mesto to by to malo riesit...ziadam o napravu.Dakujem

27. február 2017

Jagr

Problém je že sme tu na to všetci nejak zvyknutí a je tu vysoká akceptácia takýchto opráv, však lepšie ako nič.
20. september 2019

Martin U

Nezdá sa to nejak zvlnené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania