Preplnený kôš na psie exkrementy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Tünde Sándorová, 13. februára 2017

Takto vyzerá smetný kôš na Lietavskej 9 až príliš často. Mimochodom, jediný na celé sídlisko.

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

17. február 2017 Odpoveď

Zabezpečili sme vyčistenie koša a dodávateľskú firmu sme požiadali o pravidelnú údržbu priestoru.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

D.Daniela: zaujimave, ze podnety na psie exkrementy - plne nadoby, su v celej BA rychlo vyriesene...ine podnety /aj ohladom plnych smetnych nadob na zastavkach, v parkoch, na uliciach, atd./. vraky, spinave cesty, chodniky...NIE
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.