Pasca na vodičov?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený

nepochopiteľné vyznačenie parkovacích miest v rozpore s vyhláškou, núti vodičov prechádať cez plnú čiaru

23. február 2017

Peter

To ktory inteligent povolil malovanie ciar? 3,5 pre jeden pruh musi byt volny priestor.
04. máj 2018

Max

situácia bez zmeny, čo na to hovorí príslušný dopravný inšpektorát?
21. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania